کایوکو انزای
گرایش بانوی ژاپنی به دین اسلام در یک مدرسه علمیه

در پایان این دیدار، مبلغین “مدرسه علمیه ناصریه” با اهدای کتابی در زمینه اسلام شناسی و معرفی پایگاه های اینترنتی مفید که در زمینه دینی و اسلامی فعالیت می کنند،‌ زمینه تحقیق و آشنایی هر چه بیشتر خانم «کایوکو انزای» با دین مبین اسلام را فراهم نمودند.

کایوکو انزای

 

به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان )خانم «کایوکو انزای» از کشور ژاپن به همراه راهنمایش وارد “مدرسه علمیه ناصریه” شد و پس از بحث و گفتگوی دو ساعته با روحانیون و مبلغین این مدرسه علمیه که به برخی زبان های خارجی مسلط هستند، تمایل خود برای گرایش به دین مبین اسلام را اعلام کرد.

خانم «کایوکو انزای» در این باره می گوید: در کشور ژاپن به دلیل داشتن تعدادی دوست مسلمان، آشنایی مختصری با دین مبین اسلام پیدا کرده بودم. اکنون جهت آشنایی هر چه بیشتر با کشور جمهوری اسلامی ایران و دین مبین اسلام به این کشور سفر کرده ام.

 

14240_D1VB1CF7_pic

ناگفته نماند در پایان این دیدار، مبلغین “مدرسه علمیه ناصریه” با اهدای کتابی در زمینه اسلام شناسی و معرفی پایگاه های اینترنتی مفید که در زمینه دینی و اسلامی فعالیت می کنند،‌ زمینه تحقیق و آشنایی هر چه بیشتر خانم «کایوکو انزای» با دین مبین اسلام را فراهم نمودند.

در آخر از خداوند متعال می طلبیم که هر چه سریع تر خانم «کایوکو انزای» را به راه راست هدایت کند و او را در مسیر صحیح قرار دهد.

منبع: شیعه آنلاین

کانال رسمی سایت رهیافتگان در تلگرام https://telegram.me/rahyafte_com

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: